Останні новини

Одеський медичний університет один з трьох найбільш популярних вузів серед студентів-іноземців

Студенти-іноземці частіше за інші українські вузи обирають Одеський медичний та Харківський медичний університети. А найпривабливіше навчання в Україні для громадян Індії, Марокко і Азербайджану.

Список найпопулярніших серед іноземців українських вузів опублікував сайт Міністерства освіти і науки.

На першому місці за привабливістю для студентів-іноземців - Харківський медичний університет: там навчаються 4 тисячі 355 осіб, на другому - ще один харківський вуз - Національний університет імені Каразіна - 4 тисячі 351 На третьому - Одеський медичний університет - 4 тисячі 234 студентів.

В Україну найчастіше їдуть вчитися жителі Індії - понад 18 тисяч осіб, а також студенти з Марокко, Азербайджану, Туркменістану, Нігерії, Туреччини, Китаю, Єгипту, Ізраїлю, Узбекистану.

Студенти-іноземці поповнюють скарбницю за час свого навчання більше ніж на 3 мільярди доларів. Майже половина іноземних студентів - 39 тис. 841 осіб - вчаться в Україні на медичних спеціальностях. Середня вартість навчання для них становить 4,3 тис. доларів США на рік для одного студента. Для інших спеціальностей - 2 тис. доларів, повідомили в Міносвіти.

Зазначимо, що, згідно з наказом МОЗ від 25 серпня 2020 року, в Медині мають відбутися вибори ректора. Вони повинні пройти 25 листопада. У виборах мають намір взяти участь колишній багаторічний керівник вузу Валерій Запорожан, колишній в.о. ректора Владлена Дубініна і голова міського департаменту охорони здоров'я Олена Якименко.

Нагадаємо, що в медині вже довгий час триває конфлікт в керівництві. Колишній керівник вузу Запорожан прагне зберегти свою посаду.Вийти в ефір
26.11