Останні новини

Одеський “Чорноморець” на виїзді розгромив “Кристал”

“Чорноморець” впевнено переміг у виїзному матчі 12-го туру. Одесити в Херсоні здолали “Кристал” з рахунком 4:0.

Про це повідомляє кореспондент Odesa live.

Відкрив рахунок Віктор Ліховидько на 3-й хвилині, а збільшив Станислав Микицей на 69-й. У господарів був шанс скоротити відставання, але вони не реалізували пенальті на 79-й хвилині. Натомість “моряки” Олег Кожушко та Костянтин Граматік провели ще два голи в кінцівці. Таким чином Чорноморець залишився в ролі лідера в Першій лізі. В активі підопічних Сергія Ковальця 24 очки. Наступний матч “чорно-сині” зіграють в неділю 15 листопада вдома проти “Металіста-1925”.

Раніше Odesa live повідомляв, що англійський захисник Макс Кілман заявив про бажання зіграти за збірну України. Футболіст розповів, що часто приїздив до Києва.