ЕКЗИТ-ПОЛИ
Геннадій Труханов
Геннадій Труханов
34,4 %
Микола Скорик
Микола Скорик
17,9 %
Олег Філімонов
Олег Філімонов
13,7 %
Петро Обухов
Петро Обухов
12,5 %
Сергій Ківалов
Сергій Ківалов
5,4 %
Євген Червоненко
Євген Червоненко
3,56 %
Сергій Калинчук
Сергій Калинчук
3,08 %
Едуард Гурвіц
Едуард Гурвіц
2,75 %
Олег Михайлик
Олег Михайлик
1,32 %
"Довіряй ділам"
23,77 %
"Опозиційна платформа - За життя"
22,38 %
"Слуга народу"
15,95 %
"Європейська солідарність"
12,72 %
"Українська морська партія Сергія Ківалова"
4,16 %
"Партія Шарія"
7,63 %
ВО
ВО "Батьківщина"
1,8 %
"Блок Едуарда Гурвіца"
1,56 %
"За майбутнє"
3,32 %
"Сила і честь"
2,09 %
ЯВКА ТА ПОРУШЕННЯ
ЯВКА В ОДЕСІ СТАНОМ НА 20:00
ЯВКА В ОДЕСІ СТАНОМ НА 20:00
35,46 %
ПОРУШЕННЯ В ОДЕСІ СТАНОМ НА 20:00
ПОРУШЕННЯ В ОДЕСІ СТАНОМ НА 20:00
338

Останні новини

Одеських шестикласників залишили без підручників: Odesa Live розповідає подробиці. Відео

В одеській середній загальноосвітній школі №1, яка знаходиться на вулиці Михайлівський, школярів залишили без підручників. Матері дітей поскаржились, що їх дітям не вистачило книжок, бо цьогоріч в навчальному закладі п’ять шостих класів.

Про це повідомляє в прямому ефірі Odesa Live кореспондентка Анастасія Пивоварчук.

Одна з матерей розповіла, аби в їх дітей були підручники батьки повинні самотужки “скидатись” на них. З п’яти класів книжки отримали лише два класи, а решті потрібно заплатити по 20 тисяч гривень.

Зазначимо, поки що скарги були лише від шостих класів на нестачу підручників.

“Нам сказали, що не вистачає шість підручників. В середньому підручник коштує по 200 гривень, тобто аби купити шість підручників мені знадобиться витратити 1200 гривень. Нам запропонували завантажити електронну книгу на планшет, але якщо у моєї дитини немає планшета? Значить мені потрібно купити ще й планшет”, - розповідає одна з матерів Ганна.

В класі дитини вищезазначеної матері навчається 36 школярів. Книги дали всім “потрошки”: комусь з біології, математики та інших предметів. Минулого року, тобто для п’ятих класів, також придбали підручники за свої кошти через таку саму проблему.

“На батьківських зборах ми запитали: "Що нам робити?". Нам і відповіли, що не школа забезпечує підручниками, школу забезпечує Міністерство освіти. Вони пишуть програму і під неї друкують підручники”, - зазначила Ганна.

До Міністерства освіти і науки України надіслали запит щодо цієї ситуації, але школі з батьками повідомили, що книжки надрукували лише для третіх та сьомих класів. Але запит на нестачу книг для вищезазначених класів був надісланий ще рік потому.

Директорка загальноосвітньої школи №1 Антоніна Михайлівна розповідає, що наразі школярі шостих класів забезпечені підручниками лише на 80%. За її словами, керівництво школи шукає підручники серед інших освітніх закладів, але залишок книг немає.

“Електронний варіант підручників є, діти користуються друкованими підручниками в закладі. А для того, щоб мати можливість виконати домашнє завдання є електронні підручники. Ми сказали батькам, що якщо немає такої можливості, нехай звертаються особисто і ми будемо давати сканкопії підручника”, - зазначила Антоніна Михайлівна.

Зауважимо, що копії підручників будуть надаватися безкоштовно.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/I-5SSY7uZk8" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>
<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/4LRnWSSU_B0" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо, в Україні відсьогодні, 14 вересня, діють нові карантинні зони. Так, в Одеській області в “червоній" зоні залишилися Біляївка, Ізмаїл та Болградський район. Епідемічні обмеження діють два тижні.

Вийти в ефір