ЕКЗИТ-ПОЛИ
Геннадій Труханов
Геннадій Труханов
34,4 %
Микола Скорик
Микола Скорик
17,9 %
Олег Філімонов
Олег Філімонов
13,7 %
Петро Обухов
Петро Обухов
12,5 %
Сергій Ківалов
Сергій Ківалов
5,4 %
Євген Червоненко
Євген Червоненко
3,56 %
Сергій Калинчук
Сергій Калинчук
3,08 %
Едуард Гурвіц
Едуард Гурвіц
2,75 %
Олег Михайлик
Олег Михайлик
1,32 %
"Довіряй ділам"
23,77 %
"Опозиційна платформа - За життя"
22,38 %
"Слуга народу"
15,95 %
"Європейська солідарність"
12,72 %
"Українська морська партія Сергія Ківалова"
4,16 %
"Партія Шарія"
7,63 %
ВО
ВО "Батьківщина"
1,8 %
"Блок Едуарда Гурвіца"
1,56 %
"За майбутнє"
3,32 %
"Сила і честь"
2,09 %
Розподіл мандатів у міськраді Одеси (за даними екзит-полів)
18
17
12
10
6

Останні новини

Одеські правоохоронці провели заняття зі школярами по медіаграмотності

Інтернет та соціальні мережі вже давно увірвалися до повсякденного життя як дорослих, так і дітей. Тому правоохоронці Одеси провели захід, направлений на убезпечення школярів від злочинців. Вони ще розповіли декілька правил спілкування у віртуальному просторі. 

Про це повідомляє пресслужба ГУ НП в Одеській області.

Сидячи вдома за монітором, дітям здається, що вони - в цілковитій безпеці, однак частіше за все це не так. Потрапити на “ґачок” зловмисників дуже легко навіть дорослим. 

“Під час зустрічей з неповнолітніми ми наголошуємо, що в інтернет-спілкуванні обережність – не примха, а життєва необхідність. Не варто розповідати випадковим віртуальним знайомим особисту інформацію: адресу, номери телефонів, матеріальний достаток родини, паролі тощо. Або, приміром, надсилати фото чи відео відвертого характеру”, - розповідає працівниця Портофранківського відділення поліції Ганна Піженко.

За її словами, це може бути використано як крадіями, так і для цькування чи шантажу. Обережність не завадить тоді, якщо ви вирішите зустрітися з тими, кого раніше не бачили. 

“Такі зустрічі бажано призначати у людних місцях та не ходити на них поодинці. І звісно ж необхідно самими бути вихованими, дотримуватися етичних норм під час спілкування в соціальних мережах, дружньо та толерантно ставитися до співрозмовників та уникати конфліктів”, - зазначила Ганна Піженко. 

Фото: ГУ НП в Одеській області

Нагадаємо, в Україні кожну другу неділю жовтня будуть офіційно святкувати День винороба. Цього року свято відбудеться 8 жовтня

Вийти в ефір