ЕКЗИТ-ПОЛИ
Геннадій Труханов
Геннадій Труханов
34,4 %
Микола Скорик
Микола Скорик
17,9 %
Олег Філімонов
Олег Філімонов
13,7 %
Петро Обухов
Петро Обухов
12,5 %
Сергій Ківалов
Сергій Ківалов
5,4 %
Євген Червоненко
Євген Червоненко
3,56 %
Сергій Калинчук
Сергій Калинчук
3,08 %
Едуард Гурвіц
Едуард Гурвіц
2,75 %
Олег Михайлик
Олег Михайлик
1,32 %
"Довіряй ділам"
23,77 %
"Опозиційна платформа - За життя"
22,38 %
"Слуга народу"
15,95 %
"Європейська солідарність"
12,72 %
"Українська морська партія Сергія Ківалова"
4,16 %
"Партія Шарія"
7,63 %
ВО
ВО "Батьківщина"
1,8 %
"Блок Едуарда Гурвіца"
1,56 %
"За майбутнє"
3,32 %
"Сила і честь"
2,09 %
Розподіл мандатів у міськраді Одеси (за даними екзит-полів)
18
17
12
10
6

Останні новини

Одеські лікарні поповнилися новим обладнанням: 146 кисневих концентраторів допомагатимуть хворим на COVID-19

В Одеські лікарні для хворих з COVID-19 закуплені кисневі концентратори Newlife Intensity виробництва США. Ці апарати використовуються як для безпосередньої подачі кисню пацієнту, так і для забезпечення киснем медичних апаратів.

Про це повідомляється на сайті Одеської міської ради.

Всього отримано 196 кисневих концентраторів, з яких: у міську клінічну інфекційну лікарню передано 50 штук, міську лікарню №5 - 50 штук, МКЛ №1 - 44 штуки, МКЛ №10 - 50 штук, міський пологовий будинок №2 - два концентратори.

Зазначимо, найближчим часом очікується поставка ще 44 кисневих концентраторів у МКЛ №11.

Всі пацієнти міських стаціонарів Одеси, які потребують респіраторної підтримки з використанням кисневих концентраторів, забезпечені цим видом лікування в повному обсязі. Наприклад, за даними на ранок 18 вересня, у застосуванні кисневих концентраторів мав потребу і був забезпечений 31 пацієнт міської лікарні №5.

Фото: Одеська міська рада 

Нагадаємо, в Одесі через стрімке погіршення епідеміологічної ситуації почався справжній коронавірусний колапс. Медичні заклади міста вже заповнені, до лікарень потрапляють тільки “важкі пацієнти” і не всім вистачає кисневих масок.

Директорка БФ “Корпорація монстрів” та відома активістка Катерина Ножевнікова розповіла історію про 38-річного чоловіка, який потребував термінової реабілітації, але відповідь лікаря в приймальному відділенні шокувала. Чоловіка не поклали в стаціонар, обґрунтовуючи це тим, що він ще молодий хлопець і нічого страшного, мовляв, вилікується вдома. На жаль, це також не єдиний випадок.

Теж саме зараз з дітьми. Через завантаженість лабораторій, батьки не можуть забрати результати тестів, щоб надати їх до навчальних закладів.

18 вересня, Одеса стоїть у заторах в усіх районах міста, через, що застрягають і люди, які їдуть на роботу чи навчання та "швидкі". Останні, наприклад, можуть їхати на виклик до людини із серцевим нападом, у такі моменти кожна хвилина є важливою. Кореспондентка Odesa Live Марія Сопкалова провела експеримент чи пропустять “карету швидкої”, але в результаті потрапила у затор на вулиці Середньофонтанській.

Вийти в ефір