Останні новини

Одеські художники перетворили паркан біля онкодиспансеру на галерею живописних картин. Фото

5 листопада в Одесі місцеві художники артстудії “Peach” організували соціальну акцію. На Слобідці вони розфарбували сірий бетонний паркан, а зобразили там живописні картини.

Про це повідомляє “Одесса-медиа”.dsc_8150.jpg

Фото: Одесса-медиа

В акції змогли взяти участь усі бажаючи. Вперше в картинку перетворили приблизно 350 квадратних метрів бетонної огорожі, а вдруге - 550. 

За словами головного лікаря Обласного онкологічного диспансеру Олега Лук'янчука, такі позитивні картини підвищують настрій і місцевих жителів, і пацієнтів. Це пов’язано з тим, що паркан розміщений у провулку, а з іншого боку знаходиться кладовище.

dsc_8147.jpg

Фото: Одесса-медиаdsc_8141.jpg

Фото: Одесса-медиа

dsc_8125.jpg

Фото: Одесса-медиа

dsc_8134.jpg

Фото: Одесса-медиа

Нагадаємо:

  • Відома українська реперка Alonya Alonya оголосила конкурс на GIF у Viber, аби кожен зміг стати героєм її нового відеокліпу. Для участі потрібно повторити рухи танцю та викласти їх у соціальну мережу.
  • Міністр культури і інформаційної політики Олександр Ткаченко направив книги "Справа Василя Стуса", які заборонив продавати та поширювати київський суд, з нового тиражу в національні та обласні бібліотеки. Вони з’являться там вже найближчими днями, у тому числі на Одещині.

Вийти в ефір
25.11