Останні новини

Одеська веслувальниця стала переможницею Кубку світу

Веслувальниця южненського ФСК “Хімік” Анастасія Тодорова стала переможницею Кубку світу в Сегеді. 26-річна спортсменка стала першою в олімпійському виді програми – перегонах байдарок-четвірок на олімпійській дистанції 500 м разом з Марією Кічасовою-Скорик, Людмилою Кукліновською, які представляють Полтавщину, а також з Марією Повх з Волині.

Про це повідомляє пресслужба відділення Національного Олімпійського комітету України в Одеській області.

Переможний результат у фіналі склав 1.33,86 (при попутному вітрі 1 м/с). В попередньому заїзді українки також перемогли і напряму вийшли у фінал (1.34,70).

Також Анастасія виступала в двох інших видах програми: в олімпійській “байдарці-двійці, 500” вона фінішувала восьмою в новоствореному екіпажі, разом з Діаною Танько (Полтава) – 1.44,58, в “байдарці-двійці, мікст, 200 м” з Кирилом Черноморовим – южненська спортсменка у фінал не вийшла.

Ще одна спортсменка, яка представляла Одеську область на цих змаганнях – Юлія Колесник (ФСК “Хімік”) посіла 4-е місце в “каное-двійці” на дистанції 200 м разом з Анастасією Четверіковою із Житомира.

Це був перший і єдиний в цьому році міжнародний старт збірної України, яку очолює вихованець ФСК “Хімік”, дворазовий олімпійський чемпіон Юрій Чебан. Українські веслувальники завоювали 8 медалей (3 золоті, 2 срібні та 3 бронзові) і посіли 6-е місце в медальному заліку.

Маємо зауважити, що Анастасія Тодорова і Юлія Колесник, які захищають кольори ФСТ “Динамо”, є кандидатами на участь в Олімпіаді-2020. На Олімпіаді в Ріо-2016 Анастасія посіла 4-е місце в двох видах програми.

<iframe width="640" height="480" src="https://www.youtube.com/embed/b249vbGaRBs" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>
<iframe width="640" height="480" src="https://www.youtube.com/embed/j6iBLKkFBEg" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо, В Одесі відбулися відразу два матчі української Суперліги з регбі-15. Спочатку билися дебютант Суперліги - одеський “Політехнік” - і київський “Антарес”. Ввечері матч проходив між одеським “КРЕДО-1 963”, та хмельницьким “Поділлям”.