Останні новини

Одеська тенісистка Еліна Світоліна програла у чвертьфіналі престижного турніру Roland Garros

6 жовтня, одеська тенісистка Еліна Світоліна втратила прекрасний шанс зіграти в півфіналі престижного турніру серії Великого Шолома Roland Garros. Вона програла з рахунком 2:6 и 4:6 своїй суперниці з Аргентини Наді Подороскої.

Про це повідомляє офіційний сайт Roland Garros.

Перед зустріччю з одеситкою Подороска провела сім непростих матчів. Здавалося, що все це негативно відіб'ється на грі помітно втомилися тенісистки з Аргентини. До всього іншого, Світоліна зі своїм досвідом і навичками просто зобов'язана була хоча б обігравати Подороску, що займала в світовому рейтингу 131 позицію (Світоліна на 5-му місці)

Однак, гра склалася інакше. Програвши всі чотири своїх подачі в першому сеті, вона поступилася з неприємним рахунком 2: 6, а в другому ігровому відрізку Еліна боролася за перемогу, але знову програла чотири свої подачі з рахунком 4: 6.

Маловідома представниця Аргентини Надя Подороска, свій шлях у Парижі почала з першого раунду кваліфікації. І завдяки цієї перемоги вона стала першою, кто пройшов з раундів кваліфікації до півфіналу серед жінок Roland Garros.

Нагадаємо:

Вийти в ефір