Останні новини

Одеська область зайняла 4 місце за кількістю великих платників податків в Україні

Аналітики YouControl перевірили дані про великих платників опубліковані Державною фіскальною службою України в січні. За допомогою їх розрахунків було визначено, що Одеська область займає 4 місце з 5 регіонів з концентрацією великих платників податків.

Про це повідомляє Ізбірком.

 За даними аналітиків, з тих компаній, які є зараз активними, тобто не перебувають у процесі припинення, найбільша кількість зареєстрована в Києві — 732 юрособи.

З великим відривом як від столиці, так і від третього місця, йде Дніпропетровська область, яка є місцем прописки 141 юрособи. “Бронза” дісталась Київський області з 86 юрособами. П'ятірку замикають Одеська та Львівська області з 71 та 66 компаніями відповідно. Варто також зауважити, що 15 юросіб зі списку великих платників податків є філіями “Укрзалізниці” або іноземних компаній.

 Близько чверті великих платників працюють у галузі оптової торгівлі (405 юросіб), яка є однією з найбільш прибуткових за фінансовими даними 2019 р. У чотири рази менше, а саме 115 юросіб з енергетичної галузі, що також є логічним з огляду на монополізацію цього сегменту. Далі у списку найбільш популярних видів діяльності йдуть роздрібна торгівля та виробництво харчових продуктів з приблизно однаковою кількістю: 87 та 82 юрособи відповідно. З найменш популярних — по одному представнику у списку — є юрособи з таких галузей, як азартні ігри, ветеринарна діяльність, мистецтво, наукова діяльність, держуправління, текстильна промисловість.

Фото: YouControl

Нагадаємо, несподівано для одеситів, а саме співробітників студії дизайну інтер’єрів Sivak+Partners, світовий технологічний лідер Xiaomi сам знайшов їх і замовив інтер’єри для реклами свого першого у світі прозорого телевізора. Виявилося, що Xiaomі – давній прихильник одеського дизайну. 

Вийти в ефір