Останні новини

Одеська область не залишиться без кисню: його закуплять у Дніпрі

Одеська область не залишиться без кисню, який необхідний для заправки апаратів ШВЛ, при лікуванні важких форм COVID-19, а також інших захворювань. Вже є договір на доставку балонів з Дніпра. 

Про це повідомив під час щотижневого брифінгу губернатор Одеської Області Максим Куций.

“Зараз медичні заклади області більш ніж на 60% забезпечені киснем, однак, концентратори закінчуються. Київський завод, дійсно, як писали громадські працівники, відмовив в заправці систем ШВЛ. Він не справляється з величезною кількістю замовлень з усієї країни. Проте, катастрофи не буде. Ми будуємо кисневі станції в лікарні водників, в Любашівському районі. А поки уклали договір на доставку кисневих балонів з одним з підприємств Дніпра”, - зазначив Куций.

Також очільник області розповів, що вже направив відповідного листа до Кабінету Міністрів України, а також в комітет здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування Верховної Ради України з проханням спростити процедури закупівлі балонів та будівництва насосних станцій.

Нагадаємо, Президент США Дональд Трамп та його дружина Меланія захворіли на коронавірус. Вони будуть відправлені на карантин.

Вийти в ефір