Останні новини

Обмежений вікенд: 10 ідей, як провести вихідні під час карантину

В Україні офіційно ввели "карантин вихідного дня", а це значить, що потусити на масових заходах, сходити в ресторан або кафешку, чи подивитися кіно на великому екрані в суботу та неділю не вийде. Але ми знаємо, чим можна себе зайняти у вільний час, щоб прийдешні вихідні все одно були насиченими. 

обмежений.jpg

  • Подивіться кіно вдома

Ця порада може здатися марною для тих, хто і так завжди міг "скачати" фільм в інтернеті або подивитися на якихось сайтах. Але ми зараз про легальний перегляд, який став більш доступним останнім часом. А все тому, що активно розвиваються стримінгові майданчики, а багато нових стрічок одразу вигодять саме там. Ну і про те, які саме дивитися картини, ми час від часу розповідаємо у власних матеріалах.

  • Сходіть на виставу в режимі "онлайн"

Багато хто з нас пам'ятає, як під час першого локдауну восени почали з'являтися онлайн-заходи, які замінили звичайні події. Там були концерти, лекції, різні шоу і, звісно, вистави театрів. Власне, останні все ще обживаються в інтернеті. Про те, що подивитися із топових постановок столичних театрів, ми також вже писали

  • Погуляйте на вулиці

Ми розуміємо, що цей варіант дуже очевидний, але іноді всім нам треба нагадувати про те, що дихати свіжим повітрям треба частіше. Тим паче, що незабаром до України прийдуть морози і на вулиці значно похолоднішає. Тож, мабуть, саме зараз варто пройтися гарними парками, алеями, скверами або просто красиви місцями. Такий вид дозвілля поки не заборонили.

  • Спорт!

Спорт - це такий вид активності, яким можна займатися хоч вдома, хоч на вулиці. Наприклад, є варіант вирушити до громадських спортивних майданчиків, які розташовані, наприклад, в парках. Можна організувати пробіжку, а можна взагалі почати приводити себе до форми вдома. Є безліч ефективних вправ, для яких не треба нікуда йти і не треба купувати обладняння. Тож, "пошуковик" вам на допомогу!

  • Почитайте нову книгу

Ну або ту, що хотіли, але в котрий раз прокрастинували. З появою вільного часу на вихідних з'являються і нові можливості. Та і взагалі, читати - це завжди корисно для саморозвитку. І, до речі, "брат" Odesa Live Kyiv Live вже також писав про нові книжки з українським перекладом, які вже з'явилися на полицях магазинів.

  • Відправтеся на шопінг

Тільки не до торгових центрів, адже якраз впродовж вихідних вони й зачинені. Але це легко замінити онлайн-шопінгом. Підберіть собі одяг на зиму, нові меблі, техніку або щось із того, про що давно мріяли. Іноді навіть обирати в мережі значно зручніше, ніж в великому магазині. 

  • Креативте!

Раптом поява вільного часу відкриє для вас нові можливості? Змайструйте щось власними руками. В цьому можуть допомогти різні майстер-класи, яких безліч на "Ютубі". Або, можливо, ви мріяли колись написати книгу та виношували ідеї? Почніть реалізувати плани!

  • Замовте смачну їжу

Звісно, можна щось приготувати самим, але в такі важкі часи варто хоча б іноді підтримувати заклади харчування, адже далеко не всі з них пережили навіть першу хвилю пандемії і карантину. Ресторани й самі возять їжу своїм клієнтам, але можна замовити і через спеціальні мобільні додатки.

  • Навчіться чомусь новому

"Жити століття - вчитися століття" - ця приказка корисна, адже нагадує нам про те, що завжди треба розвиватися. А в наші часи для того, щоб навчитися чомусь новому або про щось дізнатися, зовсім не потрібно кудись йти. Достатньо "загуглити" те, що вам потрібно, і обрати найбільш зручний варіант (часто ще й безкоштовний). І все - вчіться собі вдома!

  • Позбудьтеся непотрібних вам речей

І наостанок - ми знаємо, що у всіх нас є речі, яких вже давно варто позбутися, але все це завжди відкладається на потім. Тож можна все перебрати і викинути або віддати тим, хто може потребувати ваших речей. І, звісно, це можна поєднати з генеральним прибиранням, яке ще під час минулого вікенду дуже не хотілося робити.

Нагадаємо, представники українського бізнесу, які не погодилися з рішенням Уряду щодо введення карантину вихідного дня, почали обходити Закон без порушень. Щоби "втримати" бізнес під час пандемії, вони почали переоформлювати документи на свої ФОПи, а міські ради видавати розпорядження про роботу без вихідних.

Вийти в ефір
30.11