Останні новини

Обманули бабусю на 100 гривень й викликали поліцію: в Одесі у супермаркеті “АТБ” стався конфлікт

Покупниці загрожує адміністративна відповідальність.

У вівторок, 16 лютого, у магазині “АТБ” на Іцхака Рабіна виникла суперечка між касиркою та відвідувачкою закладу. Покупниця помітила, що їй неправильно видали решту, після чого вона звернулась до аміністрації з проханням повернути гроші. Але співробітники супермаркету не повірили жінці й викликали поліцію.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на інтернет-видання “7 канал”.

Читайте також: За квартплату місцеві винні майже 300 мільйонів гривень.

Відомо, що пенсіонерка під час розрахунку на касі помітила, що їй повернули 110 гривень замість 210. Після чого вона попросила викликати адміністрацію та повернути нестачу. Працівники “АТБ” протягом двох годин перевіряли касу, але гроші не знайшли. 

“Звернулась до касирки, що не так видали решту. Та відповіла, що нічого не пам’ятає й зараз викличе поліцію”, - розповідає відвідувачка супермаркету

Згодом адміністратори супермаркету звинуватили жінку у спробі шахрайства та викликали співробітників ГУНП. І покупниця, і працівники “АТБ” написали заяву до поліції. Представники магазину відмовились показувати запис камери спостереження з невідомих причин.

За словами адвоката Олександра Гладенко, якщо літню жінку визнають винною, їй загрожує адміністративна відповідальність, але якщо касирку - її очікує дисциплінарне покарання. 

“У цій ситуації повинні бути свідки, підтримкою яких краще заручитись, для того, щоб мати альтернативну точку зору. Треба відстоювати свою позицію”, - коментує подію Гладенко.


Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!