Останні новини

Облили зеленкою, зламали гітару: в Одесі невідомі напали на підлітків, бо ті здалися їм представниками ЛГБТ спільноти (відео)

Фото: Zaxid.net


Вчора, 25 серпня, у Стамбульському парку близько десяти підлітків святкували День народження однієї з подруг, коли до компанії підбігли невідомі чоловіки у чорному одязі та масках. 


Про це у спільноті Подслушано Одесса повідомила одна з присутніх під час конфлікту дівчат.


Знічев’я незнайомці почали розпилювати перцеві балончики, обливали хлопців та дівчат зеленкою. За словами дівчини, один з нападників намагався вдарити хлопця ногою, однак промахнувся. Також невідомі розбили гітару.


Отямитися підліткам допомогли небайдужі перехожі, які спершу намагалися затримати нападників, а згодом разом з постраждалими пішли до поліції.


Є ймовірність, що компанію сприйняли за представників ЛГБТіК-спільноти. Як зазначає уже інший автор в одеській спільноті: "У кількох дівчат були короткі стрижки, у хлопця пофарбоване волосся, можливо їх прийняли за учасників акцій ЛГБТ, але потерпілі не мали ніякого відношення до них і ЛГБТ спільноти в принципі."


Варто зазначити, що за словами читачів, деяких з нападників вже вдалося ідентифікувати і вони не ховаються, а навпаки пишаються своїм нападом.


Нагадаємо, у 2017 році в Одесі напали на активістів ЛГБТ спільноти. Інцидент стався ввечері,22 жовтня, коли активіст разом з партнером повертався додому. Щойно чоловіки зайшли до під’їзду на них напали невідомі та почали бити. Патрульні, які згодом приїхали на виклик, відмовилися супроводжувати потерпілих до машини та не видали талон про реєстрацію заяви про побиття.


<div id="fb-root"></div>
<script async defer crossorigin="anonymous" src="https://connect.facebook.net/uk_UA/sdk.js#xfbml=1&version=v8.0" nonce="yfZdNLCT"></script>


Вийти в ефір