Останні новини

Обіцяли оформити земельні ділянки: на Одещині двоє хлопців проведуть 4 роки за ґратами за шахрайство

У 2017 році тоді ще 26 та 21-річні молодики ошукали понад десяти осіб на загальну суму близько 150 тисяч гривень. Вже 17 листопада стало відомо, що суд призначив їм покарання у вигляді чотирьох років позбавлення волі з іспитовим терміном півтора роки.

Про це повідомляє пресслужба ГУНП в Одеській області.

Хлопці створили сайт, де розмістили неправдиву інформацію про підприємство. Воно нібито здійснювало юридичний супровід процедури оформлення земельних ділянок. 

“Представляючись співробітниками кадастрового бюро, вони телефоном "консультували" потенційних клієнтів з приводу відведення земельної ділянки під будівництво та вартості юридичного супроводу даної процедури”, - пише поліція.

Вже наступні послуги передбачали обов’язкову передоплату.  Її необхідно було перевести на рахунок у мобільних терміналах. Отримавши гроші за обіцяні послуги, аферисти відразу ж припиняли зв’язок з "клієнтом".

Дії чоловіків кваліфікували як шахрайство за ч. 3 ст. 190 КК України. Суд визнав їх винними і, призначивши не пов’язане з ув’язненням покарання, зобов’язав відшкодувати завдану потерпілим шкоду.

Нагадаємо:

Вийти в ефір
02.12