Останні новини

Обіцяли контролювати, але не вийшло: на Лідерсівському бульварі будівельна компанія незаконно вирубала дерева

Раніше представники Одеської міської ради запевняли, що будуть суворо контролювати будівництво.

На Лідерсівському бульварі неподалік від колишніх тенісних кортів незаконно вирубали великі дерева. Роботи без жодних дозвільних документів на видалення рослин проводила будівельна компанія ТОВ "Одесабуд".

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на еколога Владислава Балінського

Читайте також: В Одесі за допомогою юридичної афери намагаються привласнити університет зв’язку

Фото: Владислав БалінськийФото: Владислав Балінський

“Більш того, не дивлячись на розпал будівельних робіт, відсутні власне дозволи на проведення цих робіт з боку ДАБІ України. Дуже дивно, що ні голова депутатської комісії з екології Богдан Гіганов, ні віцемер з будівництва Михайло Кучук не помічають порушення закону України на будівельному майданчику депутата від “Довіряй Делам” Андрія Кисловського”, - помітив активіст. 

Фото: Владислав БалінськийФото: Владислав Балінський

Діяч каже, що наразі існує явна небезпека обвалення стінок котловану. Він аргументує це тим, що будинки зводяться з заступом за червону лінію кордону вулиці впритул до пішохідної доріжки. Саме тому, котлован фактично підкопав їх та в разі обвалення можуть постраждати перехожі.

Фото: Владислав БалінськийФото: Владислав Балінський

“Нагадаю про всяк випадок про загибель робітника при обваленні автокрана на будівництві Кисловського ж трохи нижче по схилу. Жодних робіт по зміцненню стінок котловану не проводилося!” - зауважує Владивслав Балінський. 

Фото: Владислав БалінськийФото: Владислав Балінський

Активіст зауважив, що відповідна заява вже скерована в Державну екологічну інспекцію Південно-Західного округу з приводу протизаконного видалення дерев. Також чоловік надіслав запит щодо наявності охоронних зобов'язань по даній території в Комунальне Підприємство “Міськзелентрест” та “Зелений лист, ГО”.

Фото: Владислав БалінськийФото: Владислав Балінський

Нагадаємо:

 Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!

Вийти в ефір
22.04