Останні новини

Новим міністром енергетики в Україні став Герман Галущенко - віцепрезидент "Енергоатома"

Посада була вільною з березня 2020 року.

У четвер, 29 квітня, Верховна Рада призначила міністром енергетики віцепрезидента "Енергоатому" Германа Галущенка. За це рішення проголосували 305 депутатів.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на засідання Верховної Ради.

Читайте також: В Україні планують заборонити рекламу електронних цигарок - чим її планують замінити

галущенко

Фото: Герман Галущенко

На черговому засіданні Верховна Рада України обрала нового міністра енергетики. Ним став віцепрезидент "Енергоатома" Євген Галущенко, кандидатуру якого на розгляд виніс прем'єр-міністр Деним Шмигаль, а профільний комітет підтримав це рішення.

Міністр урочисто присягнув на вірність українському народові з трибуни Верховної Ради та отримав привітання від Голови ВР Дмитра Разумкова.

"Я, Галущенко Герман Валерійович, зобов'язуюся додержуватися Конституції України та законів України, зміцнювати суверенітет та незалежність України, обстоювати права та свободи людини та громадянина, дбати про добробут українського народу, сталий демократичний розвиток суспільства", - сказав урядовець.

Зазначимо, що Галущенко у 2013-2014 роках був виконавчим директором із правового забезпечення держпідприємства "Національна атомна енергогенерувальна компанія "Енергоатом". У травні 2020 року уряд призначив Германа Галущенка віцепрезидентом цієї компанії. Він залишається на цій посаді й досі.

Також чоловік працював у прокуратурі та Міністерстві закордонних справ. Мав досвід роботи на керівних посадах у центральних органах виконавчої влади. Навіть обіймав посади заступника керівника Департаменту секретаріату адміністрації Президента України й директора Департаменту судової роботи Міністерства юстиції. 

Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok! 

Вийти в ефір
09.05