Останні новини

Новий вид спорту для Одеси: розпочала роботу школа зі стрибків у воду

Тренування у басейні Морської Академії відбуваються щодня.

Нещодавно в Одесі на базі басейну спорткомплексу Морської академії запрацювала школа зі стрибків у воду. Започаткував розвиток нового виду спорту в нашому місті Вадим Невінгловський, який є майстром спорту з цього виду змагань. 

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на Odessa.online.

Читайте також: одеситка Еліна Світоліна вилетіла з розіграшу Australian Open

Як розповів спортсмен, найближчим часом він має намір зареєструвати власну федерацію та укласти договір з управліннями фізкультури і спорту та розвитаи стрибки у воду офіційно.

Pryzhki-v-vodu-3-1024x575.jpg

Фото: Odessa.online

“Мені б дуже хотілося, щоб в Одесі якомога більше людей дізналися про такий чудовий вид спорту, як стрибки в воду. Це олімпійський вид спорту, дуже дивно і неправильно, що в такому чудовому місті як Одеса йому не приділяли увагу”, - каже Вадим Невінгловський. 

Pryzhki-v-vodu-2.jpg

Фото: Odessa.online

Зазначимо, що тренування в Одесі наразі можливі лише в басейні спорткомплексу Морської академії. Заняття проходять по буднях з 13:30 до 15:00 та з 20:30 до 22:00, а в суботу та неділю з 19:30 до 21:00. 

Нагадаємо: 

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!