Останні новини

Новий рівень безпеки: в Україні штрафуватимуть бізнес за клієнтів без захисних масок

Він набуває чинності з наступного дня його опублікування.

Закон, який запроваджує штрафи для підприємств і бізнесу за допуск осіб без засобів індивідуального захисту під час дії карантину, оприлюднений 13 січня у парламентській газеті "Голос України". Він набуває чинності з наступного дня його опублікування.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на сайт видання.

Так, передбачається, що за допуск особи у громадські будинки, споруди, де здійснюється обслуговування населення, та громадський транспорт у період дії карантину, без попередження, донесеного в будь-якій формі та в будь-який спосіб про необхідність одягнути засіб індивідуального захисту органів дихання. Зокрема респіратор або захисну маску, що закриває ніс та рот, у тому числі виготовлені самостійно. За відсутність реагування на перебування в таких місцях осіб без одягнутих засобів індивідуального захисту юридична особа, фізична особа-підприємець сплачують штраф у розмірі від 200 до 300 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Водночас за обслуговування споживачів у період дії карантину працівниками суб’єктів господарювання та безпосередньо фізичною особою-підприємцем без вдягнутих засобів індивідуального захисту органів дихання. Зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно, юридична особа, ФОП сплачують штраф у розмірі від 200 до 300 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Нагадаємо, за першу добу роботи чат-ботом “Укрзалізниця” - Ukrzaliznytsia у Viber та Telegram, з функцією продажу квитків, ним скористалися 17 тис. клієнтів компанії. Перший квиток за допомогою нового сервісу було придбано за маршрутом Київ – Вінниця.