Останні новини

Новий рекорд у книзі Гіннесса та антипремія “Золота малина”: головні події України та світу 28 квітня

У нашій державі найближчим часом планують заборонити рекламу електронних цигарок.

У вівторок, 27 квітня, Україна та Туреччина розширили міжнародні угоди щодо співпраці, а США відправило до Чорного моря бойовий корабель Hamilton. Також у цей день канадійка потрапила у Книгу рекордів Гіннесса - вона взяла найнижчу ноту в історії.

Про це повідомляє Odesa Live.

Читайте також: Ядерна безпека - Європейський банк відкрив для України новий чорнобильський фонд

Дайджест 2.jpg

“Золота малина”

У вівторок, 27 квітня, відбулась антипремія “Золота малина”, яка відзначила найгірші кінороботи 2020 року. Так, фільм “Музика”, у якому зіграли Кейт Хадсон та Медді Зіглер, потрапив одразу у декілька номінацій. Нагороду як найгірша кінострічка отримала “ Абсолютний доказ”, а “Доктор Дуліттл” з Робертом Дауні-молодшим був відзначений як “Найгірший ремейк”.

фільм.jpg

Фото: Merrick Morton

Найнижча нота в історії

Канадійка Джой Чепмен рік готувалась, щоб потрапити до Книги рекордів Гіннесса. У дитинстві Чепмен співала в церковному хорі, зараз - часто записує чоловічі партії, а на рекорд її надихнула племінниця. Так, співачка досягла своєї мети - вона взяла найнижчу в історії ноту серед жінок, а саме першу в контроктаві.

Меморандум між Україною та Туреччиною

27 квітня Україна й Туреччина розширили міжнародні угоди щодо співпраці. Так, новий меморандум передбачає посилення туристичної безпеки, послаблення правил перетину кордону для поїздок громадян обох держав та можливість введення COVID-паспортів. Крім цього, дві країни домовились створити нові чартерні й регулярні рейси між ними.

меморандум.png

Фото: Олександр Ткаченко

Рекламу електронних цигарок заборонять в Україні

У вівторок Верховна Рада ухвалила за основу законопроєкт щодо заборони реклами електронних цигарок. Такі рекламодавці зобов'язані не менше 5% коштів на виробництво соціальної реклами. Ця сума названа з урахуванням витрачених компаніями на розповсюдження реклами своєї продукції в межах України. 

США відправили катер у Чорне море

Також 27 квітня через протоки Босфор та Дарданеллі у Чорне море відправили американський бойовий корабель Hamilton. Фрегат буде співпрацювати з союзниками та партнерами по НАТО у цьому регіоні й допоможе забезпечити безпеку торгового судноплавства. Перед початком свого шляху він встиг пройти спільно навчання з ракетним есмінцем ВМФ США “Рузвельт”.

фрегат.JPG

Фото: U.S. 6th Fleet

Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!

Вийти в ефір
06.05