Останні новини

Новий окремий порт і стоянка для яхт - Зеленський розповів, які інфраструктурні проєкти чекають на Одесу

Він вважає, що річковий траснпорт може бути окремою дохідною галуззю.

Президент Зеленський має намір побудувати окремий новий порт, а також стоянку для яхт в Одесі. Це питання він обговорював під час візиту до ОАЕ. 

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на виступ Володимира Зеленського під час форуму “Україна 30. Інфраструктура”

Читайте також: За січень Одеський морський порт відпрацював на майже тисячу відсотків більше нафти, ніж у 2020-у

“Питання портів - ми говоримо про проєкт будівництва великої Mariny (стоянки для яхт - ред) в Одесі і великого порту окремо”, - сказав Зеленський.

Він додав, що питання такого будівництва в Одесі обговорювали з бізнесом ОАЕ. Зеленський зауважив, що річковий транспорт є найдешевшими перевезеннями, і саме річковий транспорт може бути окремою прибутковою галуззю як для бізнесу, так і для бюджету.

Нагадаємо: 

  • В Ізмаїльському морському порту повідомили про показники вантажопереробки за січень. Так, за місяць у 2021 році було виконано плану на 96%, що на 8% менше, ніж у 2020 році. Це пов'язано зі скороченням виробництва через карантинні обмеження в Україні та світі.
  • ДП “Морський торговельний порт” (МТП) “Чорноморськ” готується до відвантаження чавуну. Наразі вони ведуть накопичення на складі першого вантажного району суднової партії загальною вагою майже 50 тисяч тонн. 

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!