Останні новини

Новий міжнародний успіх: боксер з Одещини виграв турнір у Чорногорії

Збірна України загалом завоювала три золотих медалі.

Боксер з Білгород-Дністровського Юрій Захареєв став чемпіоном турніру “Адріатична перлина”, який відбувся на минулих вихідних. Він виявився найсильнішим бійцем у ваговій категорії “до 69 кілограмів”.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на пресслужбу Федерації боксу України.

У яскравому фінальному поєдинку Захареєв переміг Владислава Гуджи з Молдови, продемонструвавши гарний бокс. Ще один боєць з Одещини Дмитро Тодоров у категорії “до 56 кілограмів” завоював бронзову медаль. Це вже не перший успіх наших спортсменів, раніше Юрій Захареєв став чемпіоном Європи серед молоді.

Зазначимо, що у турнірі, який відбувся у місті Будва, загалом взяли участь 140 спортсменів з 13 країн.

Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok