Останні новини

Новий колегіальний орган: в Одесі створять об'єднання національностей

В Одесі хочуть створити Раду "Одеського об'єднання національностей" при міському голові. Там зазначили, що в місті за останні п'ять років склалися прекрасні робочі стосунки з дипломатичними місіями, Амбассадори якого знаходяться й в інших країнах.

Про таке повідомили у пресслужбі Одеської міськради.

За їхньою інформацією, стосунки з багатьма порідненими містами носять не лише формальний характер - останніми роками реалізована безліч спільних проектів. Проте в Одеському регіоні мешкає більше 130 національностей, і не кожен етнос має своє дипломатичне представництво в Україні. Тому було прийнято рішення про створення Одеського об'єднання національностей.

Перші збори нового колегіального органу, до якого увійшли представники організацій нацменшостей, які мешкають в Одесі, відбулися 11 листопада. Кожному учаснику зустрічі був представлений проект Положення Ради для внесення пропозицій перед його твердженням. Термін подання пропозицій - 1 грудня цього року.

Нагадаємо, в Україні ввели карантин вихідного дня. Власники кінотеатрів у відчаї від такого рішення бо 80% свого доходу отримали саме в вихідні дні. 

Вийти в ефір
05.12