Останні новини

Нові правила для одеських шкіл. Як буде відбуватись навчання

1-го вересня в одеських школах, як і по всій Україні, починається новий навчальний рік. Але цього року пандемія коронавірусу внесла свої зміни в звичний хід речей. Що саме зміниться?

Про нові правила навчання розповість Odesa Live.

Очна чи дистанційна форма навчання. Одеса зараз в жовтій зоні карантину. 

Це означає, що проведення уроків в школах можливо. Однак, для Чорноморська, а також Болградського, Овідіопольского та Тарутинського районів Одеської передбачена змішана форма навчання, як для представників помаранчевої зони карантину. Змішана форма навчання надає право чергувати дистанційні заняття з очними.

В даний час Ізмаїл і Біляївка знаходяться в червоній зоні карантину, тому в цих районах можлива тільки дистанційна форма.

Дистанційне навчання можливо вибрати самостійно, якщо ви не впевнені в безпеці своєї дитини.

Урочисті лінійки на 1 вересня будут проводитись тільки для учнів перших та випускних класів, або не проводитись взагалі. Це рішення школа може приймати самостійно.

Медичні маски не треба носити учням 1-4 класів, але інші учні повинні носити маски, в той час коли вони пересуваються по шкільних коридорах та знаходяться в їдальні. Під час уроків носити маску не обов’язково.

Маски для учнів мають покупати батьки, місто же має забезпечити захисними засобами вчителів. А вчителям районів, яки попали до помаранчевої зони, доведеться носити захисні щітки.

Батьки не можуть заходити в школу в час учбового процесу, але можуть зайти в будівлю школу після занять.

Якщо в дитини впродовж дня виявлені симптоми захворювання, вона має бути переведення в ізолятор до прибуття батьків.

Для того щоб скоротити час перебування дитини в школі, було вирішено перенести фізичну культуру та мистецтво на дистанційну форму навчання. А для того щоб запобігти скупченню дітей в шкільних приміщеннях були розроблені різні розклади для учнів кожного класу щоб вони не перетиналися. Деякі уроки будуть відбуватись на стадіонах.

Нагадаємо, в Одеській області від коронавірусу за добу померло 6 людей


Теги:
Вийти в ефір