Останні новини

Нова плитка і велодоріжки: Олександрівський проспект чекає перетворення

Олександрівський проспект хочуть облагородити. Комунальне підприємство "Міськзелентрест" вже замовило концепцію його благоустрою.

Про це повідомляє Пушкинская.

Ремонтні роботи проводитимуть на ділянці від Буніна до Успенської.

За розробку концепції і її візуалізацію заплатять 35 тисяч гривень. 16 листопада  комунальники вже уклали договір з представником колективу "Space Odyssey Architects", одеським архітектором Євгеном Чернатом.

Виконавці повинні будуть проаналізувати територію, її зв'язки і переваги, схему транспортно-пішохідних шляхів. Вони повинні розробити єдине стильове і колористичне рішення для Олександрівського проспекту. На це у них всього 30 днів.

Однак, його автентичність не чіпатимуть. У його стилі буде нове плиткове покриття, освітлення і паркові меблі. Також там з'являться велодоріжки.

Коли все це будуть втілювати в життя і чи будуть взагалі - поки невідомо. Міські господарники запевнили, що готова концепція буде через кілька тижнів. Її відкоригують і після представлять на суд одеситів.

Нагадаємо, 19 листопада президент Володимир Зеленський звернувся до спікера парламенту Дмитра Разумкова сприяти роботі народних депутатів та урядовців у складі робочої групи з напрацювання законодавчих ініціатив. Для розв’язання проблеми стосовно доступного розмитнення авто на єврономерах.

Вийти в ефір
03.12