Останні новини

Нормандська зустріч радників пройде у відеоформаті 13 листопада - Зеленський

13 листопада відбудеться відеоконференція радників лідерів країн нормандського формату. Про це заявив президент Володимир Зеленський під час спілкування з журналістами в п'ятницю в Луганській області на КПВВ Щастя.

Про це повідомляється на брифінгу Офісу президента.

"У нас підготовлено інформацію, що 13 листопада відбудеться відеозв'язок радників нормандської четвірки, де будуть проговорюватися всі кроки на майбутнє. А майбутнє в нас тільки одне - відновлення територіальної цілісності України, повне припинення вогню", - сказав президент на брифінгу, який транслював Офіс президента. 

Він також додав, що хоч на цей момент на Донбасі хоч і діє режим припинення вогню, обстріли українських позицій тривають.

"Ви знаєте, режим тиші зберігається вже 103 дні, але на жаль є постріли та мої співчуття всім сім'ям які втратили наших героїв. Є три бойових жертви, на жаль", - зазначив Володимир Зеленський.

 <iframe src="https://www.facebook.com/plugins/video.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fpresident.gov.ua%2Fvideos%2F400308578010500%2F&show_text=0&width=560" width="640" height="480" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowTransparency="true" allowFullScreen="true"></iframe>

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський та президент Франції Еммануель Макрон під час телефонної розмови відзначили, що зустріч у Нормандському форматі потрібно провести якнайшвидше. Президент Франції запевнив, що Україна може розраховувати на його рішучість у тому, щоб сприяти закінченню війни.

Вийти в ефір
04.12