Останні новини

Ніколи не пізно: на Одещині 67-річна жінка отримала свою першу ID-картку після втрати радянського паспорту

Пакет документів їй допомогли зібрати співробітники міграційної служби.

В Арцизькому районі Одещини 67-річна жінка 19 квітня отримала сучасний ID-паспорт. Майже 30 років вона жила по радянських документах, які загубила.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на пресслужбу Головного управління Державної міграційної служби в Одеській області.

Читайте також: Український закордонний паспорт піднявся на 35-ту позицію у міжнародному рейтингу

паспорт.jpg

Фото: ДМСУ

На початку цього року 67-річна мешканка Арцизького району загубила свій паспорт, який отримала ще у часи Радянського Союзу. Протягом 30 років вона відмовлялась оновлювати документ. Проте у квітні 2021 року у пенсіонерки не було вибору - вона повинна була отримати сучасний паспорт.

І ось, 19 квітня, жінка отримала свій перший паспорт громадянина України у формі картки.  Для цього їй допомогли співробітники районного відділу Міграційної служби та односельчани підготувати необхідний пакет документів.

Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!

Вийти в ефір
06.05