Останні новини

Ні тексту, ні картинок, ні відео: що таке Clubhouse і чому соцмережа вподобалася мільйонам

Clubhouse нині доступний тільки для користувачів iPhone.

Clubhouse - це додаток, що є соціальною мережею, в основі якої лежить аудіочат. Користувачі не можуть надсилати картинки, відео чи текст - лише спілкування у прямому ефірі. Втім, це не єдина особливість мережі - долучитися до неї можна лише за особистим запрошенням.

Про це повідомляє Odesa Live.

Читайте також: Європейська комісія поскаржилася на TikTok

Поява на світ

Clubhouse функціонує з березня 2020 року, коли його заснували підприємці з Кремнієвої долини Пол Девідсон і Рохан Сет. У травні 2020 року у ньому було зареєстровано всього 1500 користувачів, а його вартість становила 100 мільйонів доларів. Clubhouse заробив свою репутацію завдяки розмовам таких знаменитостей, як Опра Вінфрі, Марк Цукерберг та Ілон Маск.

esquire.jpg

Фото: Еsquire

Закрита вечірка

Clubhouse нині доступний тільки для користувачів iPhone. Щоб долучитися, потрібно отримати запрошення від активного користувача додатку на свій номер телефону. Отримане повідомлення перенесе на сторінку з реєстрацією. Втім, ті, хто вже "в клубі", можуть запросити тільки двох претендентів.

Особливості чатів

Для більшості кімнат Clubhouse характерна атмосфера TED Talk: один гість розповідає, а інші слухають. Користувачі можуть долучатися до розмови, якщо модератор вважатиме це за доцільне, але залежно від чату таке трапляється рідко. Одночасно відбувається безліч розмов, що дає змогу користувачам перемикатися між темами й мовцями відповідно до власних зацікавлень.

Окрім того, на відміну від Twitch, де записи прямих відеотрансляцій залишаються на платформі, аудіочати в кімнатах Clubhouse відбуваються лише наживо. Записувати будь-які розмови суворо заборонено.

hi-Tech.jpg

Фото: Hi-Tech

Заборона у Китаї

Додаток Clubhouse декілька місяців обходив брандмауер Китаю, що привернуло увагу громадян до обговорення різних тем, у тому числі політичних. Включаючи протести в Гонконзі і політичний статус Тайваню. Проте 8 лютого 2021 року додаток було заблоковано.

Нагадаємо: 

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok