Останні новини

Незаконний "кешбек": в Одеській області компанія намагалася відшкодувати майже 700 мільйонів гривень

Наразі слідство триває.

Національне антикорупційне бюро викрило корупційну схему компаній, які намагалися незаконно домогтися відшкодування 674 млн грн. Відповідні докази були знайдені під час 39 обшуків у складських приміщеннях, які провели впродовж грудня 2020 - лютого 2021 років.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на пресслужбу НАБУ.

Читайте також: ВАКС залишив без задоволення апеляцію у справі одеського судді

Зазначені компанії імпортували та продавали товари в Україні, однак не відображали відповідні відомості у податковому обліку. Як встановило слідство, ці компанії претендували на відшкодування ПДВ, подаючи до податкових органів завідомо недостовірні відомості про те, що товари нібито не продані і перебувають на зберіганні.

Епізод, у межах якого вдалося запобігти втраті 674 млн грн з бюджету, детективи розслідують із серпня 2020 року. Підставою для внесення відомостей до ЄРДР стали як власні напрацювання детективів НАБУ, так і звернення голови Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування оприлюднених у ЗМІ фактів можливих корупційних дій посадових осіб органів державної влади, які призвели до значних втрат дохідної частини Державного бюджету України.

Корупція.jpg

Фото: пресслужба НАБУ

Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!