Останні новини

Незаконний демонтаж на пляжі “Лагуна”: в одеській міськраді пообіцяли вжити заходів

Вся будівельна техніка прибрана з території пляжів, а роботи зупинені.

В Одеській міськраді прокоментували незаконний демонтаж споруд на пляжах “Лагуна” й “Чкаловський”. Заступник начальника з інженерного захисту узбережжя Віталій Парфьонов підтвердив про наявність порушень й пообіцяв розібратися.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на YouTube-канал одеської міськради.

Читайте також: Місця бракує - нічний клуб "Ітака" в Аркадії перед відкриттям “сповз” у бік моря

В міськраді підтвердили, що дозвіл на проведення технічних робіт був виданий у 2018. Згідно з домовленістю з орендаторами, будівельна техніка мала прибрати територію пляжів для приведення її у належний стан. Але всупереч домовленостям робочі намагалися демонтувати тамтешні споруди.

“На цю мить, вся будівельна техніка прибрана з території пляжів, а роботи зупинені”, - каже Парфьонов.

Інспекція міськради вже встановила факт руйнування споруд та частини узбережжя на пляжах, та пообіцяла вжити заходи щодо ситуації.

Зазначимо, одеські чиновники так само обіцяли розібратися з розширенням клубу “Ітака” в сторону моря. Роботи там теж були призупинені, але згодом будівництво було продовжено.

Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok

Вийти в ефір
09.05