Останні новини

Незаконна робота у Криму: в Одесі викрили схему переправлення українських моряків

Морська компанія незаконно перевозила українських моряків 5 років у Крим.

У четвер, 21 січня, в Одесі затримано чоловіків за незаконне перевезення моряків через кордон України. Співробітники міжнародної морської компанії 5 років вели господарську діяльність на території Криму, де зупинялись їх судна. Розпочате кримінальне розслідування.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на сторінку Одеської обласної прокуратури.

Читайте також: суд залишив обвинувачених у пожежі на Троїцькій на волі, наступне слухання через місяць.

З 2015 року морська компанія діяла всупереч діючому законодавству та режиму міжнародних санкцій проти РФ. Вони здійснювали посадку на свої судна українських моряків й вели господарську діяльність у портах на території окупованого Криму. Працівники УСБУ зупинили та заблокували незаконну схему й провели низку обшуків. Під час яких було виявлено та вилучено прилади навігації (АІS, GPRS, електронні ключі), суднові журнали, суднові ролі та іншу суднову документацію, регістрові документи, комп’ютерну техніку, магнітні носії інформації, договори (у тому числі укладені з резидентами РФ), 20 печаток приватних комерційних структур, довідки щодо проходження моряками медичних оглядів, документи щодо фрахту буксирів групи компаній.

Зловмисникам повідомили про підозру у злочині за ч.2 ст. 332 та ч. 2 ст. 33201 КК України за незаконний перетин державного кордону. Досудове розслідування триває.

моряки.jpg

Фото: Одеська обласна прокуратура

моряки..jpg

Фото: Одеська обласна прокуратура

Нагадуємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok