Останні новини

Немає фінансування: в Білгород-Дністровському скасували тендер на реконструкцію міської лікарні

11 січня, Управління капітального будівництва Одеської ОДА опублікувало на Prozorro протокол про скасування тендера

11 січня, замовник в особі Управління капітального будівництва Одеської ОДА опублікував на Prozorro протокол про скасування тендера на реконструкцію травматологічного відділення міськлікарні Білгорода-Дністровського з добудовою приміщень для діагностики. У коментарі до документу Управління капбудівництва посилається на Наказ Мінрегіона, який не передбачає фінансування даних робіт.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на сайт державних закупівель Prozorro.

В новому Наказі Міністерства розвитку громад і територій України №319 від 22 грудня 2020 року зник пункт про оновлення травматологічного відділення міськлікарні Білгорода-Дністровського. Це означає, що тендер, переможець якого вже був визначений, не буде фінансуватися.

У первісному вигляді Наказ був затверджений профільним міністерством 27 липня 2020 року. Тоді в переліку 12 об'єктів по Одеській області, запланованих до оновлення, дійсно значилася лікарня в Білгород- Дністровському з обсягом фінансування 8 млн грн. Однак з грудневого документа Мінрегіону її як пункт плану повністю прибрали.

Як зазначено в Наказі, зміни в липневий варіант внесені з урахуванням пропозицій Харківської, Одеської та Львівської облдержадміністрацій, а також спираючись на протокольне рішення Комісії для розгляду пропозицій на відповідність проектів умовам надання субвенцій.

Нагадаємо: