Останні новини

Негода принесла сніг, а він - затори: ситуація на дорогах Одеси 13 січня

Одеситам сьогодні вкрай важко буде дістатися на роботу вчасно.

Разом з негодою і снігом в Одесу знову прийшли затори на дорогах, які можна спостерігати по всьому місту. Одеситам сьогодні, 13 січня, вкрай важко буде дістатися на роботу вчасно. 

Про ситуацію на дорогах міста повідомляє Odesa Live з посиланням на Google Maps.

Суворовський район

Жителям північного району нашого міста 13 січня доведеться постояти на проспекті Добровольського та Миколаївській дорозі. Також буде складно виїхати на Об’їзну дорогу, і пересуватися Південною дорогою.

пробки Суворовский 13.01.jpg

Фото: Google Maps

Приморський район

Одеситам, які хочуть потрапити у центральну частину міста, доведеться запастися терпінням, оскільки траспорт повільно рухається на Водопроводній, Середньофонтанській вулицях, на вулиці Краснова. Також невеликі затори спостерігаються на Пушкінській, Базарній, Буніна, Французькому бульварі та проспекті Шевченка. 

пробки Приморский 13.01.jpg

Фото: Google Maps

Малиновський район

Мешканцям найвіддаленішого від моря району, треба підготуватися до того, що їх подорож сьогодні буде довшою ніж зазвичай. У заторах потопають окремі ділянки вулиці Іцхака Рабіна, Марашала Малиновського, Космонавтів.

пробки Малиновський 13.01.jpg

Фото: Google Maps

Київський район

Мешканцям південного району нашого міста також буде непереливки. Сьогодні на їх шляху будуть затори на проспекті Небесної Сотні, Академіка Вільямса, Академіка Корольова, площі Толбухіна, вулиці Левітана.  

Пробки киевский 13.01..jpg

Фото: Google Maps

Нагадаємо: