ЕКЗИТ-ПОЛИ
Геннадій Труханов
Геннадій Труханов
34,4 %
Микола Скорик
Микола Скорик
17,9 %
Олег Філімонов
Олег Філімонов
13,7 %
Петро Обухов
Петро Обухов
12,5 %
Сергій Ківалов
Сергій Ківалов
5,4 %
Євген Червоненко
Євген Червоненко
3,56 %
Сергій Калинчук
Сергій Калинчук
3,08 %
Едуард Гурвіц
Едуард Гурвіц
2,75 %
Олег Михайлик
Олег Михайлик
1,32 %
"Довіряй ділам"
23,77 %
"Опозиційна платформа - За життя"
22,38 %
"Слуга народу"
15,95 %
"Європейська солідарність"
12,72 %
"Українська морська партія Сергія Ківалова"
4,16 %
"Партія Шарія"
7,63 %
ВО
ВО "Батьківщина"
1,8 %
"Блок Едуарда Гурвіца"
1,56 %
"За майбутнє"
3,32 %
"Сила і честь"
2,09 %
ЯВКА ТА ПОРУШЕННЯ
ЯВКА В ОДЕСІ СТАНОМ НА 20:00
ЯВКА В ОДЕСІ СТАНОМ НА 20:00
35,46 %
ПОРУШЕННЯ В ОДЕСІ СТАНОМ НА 20:00
ПОРУШЕННЯ В ОДЕСІ СТАНОМ НА 20:00
293

Останні новини

Небувале прискорення: ремонт на Канатній завершать за тиждень

За тиждень будуть завершені ремонтні роботи на перехресті Канатної і Семінарської. Це має нарешті вирішити проблему колосальних заторів які скували всю центральну частину Одеси. 

Про це повідомляє Украинская Служба Информации.

Ситуація останніх двох днів з заторами в нашому місті, зробила для одеситів нового ворога у вигляді комунального підприємства "Теплопостачання міста Одеса". Ділянку майже в 300 метрів на вулиці Канатній було перекрито, через це в місті почалися небувалі затори.

Напевно хтось розповів про це керівництву комунальників і вони пообіцяли завершити ремонт в небувалий для Одеси термін - один тиждень.

За словами директорки підприємства Ганни Позднякової, для того щоб розпочати ремонтні роботи раніше у підприємства були проблеми з фінансуванням, через арештовані рахунки , та коронавірус у міської раді. 

“Ми готові були приступити до виконання робіт ще 3 серпня, але, на жаль, роботи не могли бути профінансовані, а такі масштабні проекти неможливі без внесення авансу. Весь серпень у нас був в утрудненому положенні - багато співробітників нашої мерії хворіли і з Укргазбанком на зв'язок вийшли тільки на початку вересня,” - зазначила чиновниця. 

Як вона розповіла не перекривати дане перехрестя було неможливо, так як саме там розташовані камери з яких мають починатися роботи. Також Ганна Позднякова пообіцяла закінчити ремонт тепломагістралі на цієї ділянці за один тиждень.

“Це перехрестя не могло не перекриватися, так як саме на ньому знаходяться камери. Заміна магістралі походить від камери до камери, тому ми відкрили камеру, там йдуть першочергові роботи. Вчора ввечері розпочався демонтаж старої труби з цієї камери, післязавтра приходить нова труба, і почнеться монтаж нової труби. Впевнена, протягом тижня ми здамо саме перехрестя на Семінарською / Канатній, що дозволить відкрити рух і з'єднати проспект Шевченка і Середньофонтанську шляхом повідомлення через Семінарську,” - заявила голова КП "Теплопостачання міста Одеса".

Нагадаємо, 8 вересня одеситів на дорогах зустрічали досить звичні рідні затори. А після перекриття частини вулиці Канатної, з Бесквітного провулку до вулиці Семінарської через ремонт теплотраси, в інших районах міста черги з машин тягнуться з 8:30 майже до півдня.

Вийти в ефір