Останні новини

Небезпечні знайомства: шахраї приманюють глядачів у Одеську оперу через підставних красунь

У редакцію "Думської" подзвонив читач, який на умовах анонімності вирішив попередити містян про аферу з театральними квитками, яку затіяли нечисті на руку особи, що вирішили нажитися на романтиці. Чоловік, з яким контактували журналісти – людина молода, неодружена, і активно знайомиться з дівчатами як в житті, так і в мережі.

Про таке повідомила Думская. 

Чергове знайомство на просторах інтернету ледь не коштувало йому кругленької суми. Нова знайома (тепер він навіть не упевнений, що переписувався саме з дівчиною), що привернула його увагу красивим обличчям, запросила для розвіртуалізації в Одеський театр опери і балету. 

"Виглядало все сповна правдоподібно: нібито подруга не змогла піти з нею на спектакль і мені пропонується її квиток, — розповів чоловік. – Дівчина попросила мене купити собі цей квиток на якомусь сайті, що здався мені підозрілим. Вийшовши на сайт самого театру, я виявив, що у вказаний день йде зовсім інший спектакль. Думаю, підозрілий сайт, отримавши мої банківські дані, не зупинився б на "продажі" одного квитка, а зняв би всі гроші, які є у мене на карті", - додав він.

Тож романтична розвіртуалізація так і не відбулася. Правоохоронців закликали звернути на такі випадки увагу і попередити дії шахраїв. А театралам нагадують, що придбавати квитки необхідно лише на офіційному сайті ідентифікованими платформами. 

picturepicture_160588472723251134323594_80596.jpgФото: Думская

Нагадаємо:

Вийти в ефір
29.11