Останні новини

Небезпечні нітрати: до Одеси не пустили 300 кг кавунів

З початку літа Держпродспоживслужба при проведенні досліджень виявила ​​продукцію з перевищенням допустимих норм вмісту нітратів. До продажу не допущено близько 300 кг кавунів.

Про це повідомляє Держпродспоживслужба у Telegram каналі.

На одеські ринки баштанні частіше надходять з Херсонської та південних областей України. Всього за сезон проведено 143 тис лабораторних досліджень. Із них на нітрати і нітрити досліджено 1992 партії. Зокрема 44360 кг динь і 262640 кг кавунів.

Покупець повинен знати, що на офіційних ринках працюють лабораторії ветеринарно-санітарної експертизи. Щоб придбати якісну і безпечну продукцію слід цікавитися у продавця результатами лабораторних досліджень.

З метою недопущення випадків шахрайства повідомляємо, що посвідчення інспектора Держпродспоживслужби можна перевірити за допомогою сервісу “Перевірка посвідчень інспектора” на сайті Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області, або зателефонувавши на номер +380(48)7161301.

Нагадаємо, неподалік Фонтанської дороги в мальовничому парку на березі моря знаходиться оздоровчий комплекс “Красні зорі”. Колись це була дуже популярна здравниця, куди стікалися тисячі осіб з України та усіх кутків минулого Радянського Союзу. На сьогоднішній момент санаторій занедбав: замість лікувальних ванн - розбите скло зі шприцами, а на місці корпусів - сміттєзвалище.

Вийти в ефір