ЕКЗИТ-ПОЛИ
Геннадій Труханов
Геннадій Труханов
34,4 %
Микола Скорик
Микола Скорик
17,9 %
Олег Філімонов
Олег Філімонов
13,7 %
Петро Обухов
Петро Обухов
12,5 %
Сергій Ківалов
Сергій Ківалов
5,4 %
Євген Червоненко
Євген Червоненко
3,56 %
Сергій Калинчук
Сергій Калинчук
3,08 %
Едуард Гурвіц
Едуард Гурвіц
2,75 %
Олег Михайлик
Олег Михайлик
1,32 %
"Довіряй ділам"
23,77 %
"Опозиційна платформа - За життя"
22,38 %
"Слуга народу"
15,95 %
"Європейська солідарність"
12,72 %
"Українська морська партія Сергія Ківалова"
4,16 %
"Партія Шарія"
7,63 %
ВО
ВО "Батьківщина"
1,8 %
"Блок Едуарда Гурвіца"
1,56 %
"За майбутнє"
3,32 %
"Сила і честь"
2,09 %
Розподіл мандатів у міськраді Одеси (за даними екзит-полів)
18
17
12
10
6

Останні новини

Небезбечні ігри: 12-річний хлопчик наткнувся на металевий прут на дитячому майданчику

Жахливий випадок стався ввечері 10 вересня на дитячому майданчику розташованому на вулиці Сьомій на 14 станції Люстдорфської дороги. 12-річний хлопчик Костя разгойдував дівчинку на гойдалці і під час стрибка наскочив на довгий металевий прут, який стояв позаду гойдалок.

Про це повідомляє Думская.

За словами двоюрідної сестри хлопчика Анастасії, Костя зміг дістатися додому сам і батьки одразу викликали швидку. Поранення зашили у лікарні і відпустили хлопчика до дому. Але вночі в нього відкрилася кровотеча.

<iframe width="640" height="480" src="https://www.youtube.com/embed/GxJ_Dn70W8M" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

“Коли його привезли в лікарню знову, у нього був тиск 80 на 40. З'ясувалося, що у нього розрив прямої кишки і його прооперували”, - розповідає Анастасія.    

Після операції Костя став поправлятися, але і це ще не кінець історії. В той момент, коли його збиралися виписувати з лікарні, в нього почалися судоми і хлопчик впав в кому. У лікарів є три версії, чому це відбулося, можливо у всьому винна реакція на лідокаїн, або це правець, або під час поранення були зачеплені нерви.   

Після цього інциденту прути з дитячого майданчика було вирішено прибрати, так як вони не мали там знаходиться з самого початку.

<iframe width="640" height="480" src="https://www.youtube.com/embed/CkKLt5wWQ0A" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо, на вулиці Генерала Петрова вранці, 15 вересня, сталася дорожньо-транспортна пригода. Там вантажівка MAN збила пішохода.

Вийти в ефір