Останні новини

“Неавтентична поведінка”: Facebook видалив понад 100 облікових записів та сторінок, які пов’язані з партією “Європейська солідарність”

Зокрема видалено 27 акаунтів, 37 сторінок та 21 групу, 13 облікових записів у Instagram, які пов’язані з партією “Європейська солідарність” колишнього Президента України Петра Порошенка та громадською організацією “Справа громад”.

Соціальна мережа Facebook видалила в Україні більше сотні облікових записів через “скоординовану неавтентичну поведінку” на платформі. Зокрема видалено 27 акаунтів, 37 сторінок та 21 групу, 13 облікових записів у Instagram, які пов’язані з партією “Європейська солідарність” колишнього Президента України Петра Порошенка та громадською організацією “Справа громад”.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на звіт компанії Facebook за грудень 2020 року.

Також видалено 13 акаунтів, 31 сторінку та 6 груп у Фейсбуці та 3 профілі в Instagram, які пов’язані з громадською організацією “Антикорупційний блок-пост”. Згадані профілі були видалені за "скоординовану неавтентичну поведінку", адже мали на меті маніпулювати публічними дебатами задля досягнення власної стратегічної мети.

Facebook також видалив облікові записи у Киргизстані, Казахстані, Бразилії, Аргентині, Пакистані, Індонезії, Марокко та Росії. Загалом у грудні через “скоординовану неавтентичну поведінку” було видалено 1957 акаунтів,156 сторінок та 727 груп. у Facebook, 707 – в Інстаграмі.

Зазначимо, у листопаді соціальна мережа Facebook видалила в Україні 94 облікових записів та сторінок через “неавтентичну поведінку” на платформі. Вони були пов’язані з українською PR-фірмою MAS та особами, пов’язаними з кампанією Юлії Тимошенко та політичною партією в Україні “Батьківщина”.

Нагадаємо, закон, який запроваджує штрафи для підприємств і бізнесу за допуск осіб без засобів індивідуального захисту під час дії карантину, оприлюднений 13 січня у парламентській газеті "Голос України". Він набуває чинності з наступного дня його опублікування.