Останні новини

Не хочуть вивозити сміття: у Ленселищі місцеві жителі влаштували стихійне звалище посеред району

Щоб вивезти відходи зі звалища, знадобилося два самоскиди та бульдозер.

У приватному секторі на виїзді з Одеси на вулиці Крайній був створений майданчик для складання великогабаритного сміття - меблів, побутової техніки для подальшого перероблення. Але місцеві жителі ініціативу влади зрозуміли по-своєму, вони стали викидати на майданчик взагалі всі відходи.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на Директора в ЖКС "Хмельницкий" Олександра Новицького.

Читайте також: Від соцмереж до “тредів” - які сайти найбільше забруднюють повітря та як це роблять

За словами Олександра Новицького, це вже відбувається вдруге. Місцеві жителі приватного сектора, який належить до Малиновського району, не хочуть укладати договір за вивезення сміття. Вони вважають за краще його викинути десь у своєму ж районі. Новицький повідомив, що міська влада посилить контроль за порушеннями в цій сфері й жорстко штрафуватиме.

<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/video.php?height=314&href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fods.star%2Fvideos%2F4039592406099136%2F&show_text=false&width=560" width="640" height="480" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowfullscreen="true" allow="autoplay; clipboard-write; encrypted-media; picture-in-picture; web-share" allowFullScreen="true"></iframe>

Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!

Вийти в ефір
09.05