Останні новини

Не використали навіть CoviShield: Одеська область порушила алгоритми вакцинації від COVID-19 - Ляшко

Наступного тижня МОЗ відправить у проблемні регіони інспекції з перевіркою.

Заступник міністра МОЗ - головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко заявив, що Одеська, Харківська та Запорізька області порушили алгоритми вакцинації від COVID-19. У цих регіонах ще не використали дози з першої партії CoviShield (Astrazeneca).

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на брифінг МОЗ.

Читайте також: В Одеській області за добу виявили 658 нових випадків COVID-19 - статистика 23 квітня

Санлікар Ляшко.webp

 Фото: МОЗ

“Хотів би передати публічний "привіт" трьом очільникам департаментів охорони здоров'я. Зокрема, Харківській, Одеській та Запорізькій областям. Це єдині регіони, які на сьогодні порушили алгоритми Міністерства охорони здоров'я і ще до цього часу не використали вакцину з першої партії Astrazeneca/ CoviShield”, - заявив він.

За словами Ляшка, в Україні 23 квітня перетнули позначку у 500 тис. щеплень від коронавірусної хвороби.

“Наше завдання було використати всю вакцину з першої партії до 9-15 квітня. Станом на 23 квітня у цих трьох областях є залишки вакцини, які не використовуються. З наступного тижня будуть проведені моніторингові візити для оцінки потенційних проблем. Ми подивимося, чому там не використовуються ті вакцини”,- додав головний санлікар.

Зазначимо, з початку кампанії найкраще виконується алгоритм вакцинацій: в Києві (48 277), Львівській (39 979) та Дніпропетровській (39 440) областях. Найбільше щеплень зроблено препаратом AstraZeneca (464 980). Також 24 740 осіб вакциновано препаратами Sinovac і 18 324 - Pfizer.

Нагадаємо: 

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!

Вийти в ефір
09.05