Останні новини

Не всі пацієнти з COVID-19 зможуть потрапити в лікарню: в Одесі розпочали медичне сортування за ступенем тяжкості

В Одесі розпочали госпіталізацію "тяжких" пацієнтів, натомість хворих з середнім ступенем тяжкості захворювання класти на лікування у стаціонарі не будуть. А вже згодом така практика пошириться й в лікарнях по всій території України.

Про таке повідомив 24 канал з посиланням на коментар головного лікаря Одеської обласної лікарні у 2005 – 2010 роках Сергія Калинчука.

Лікар розповів, що впродовж 11 листопада співробітники швидкої допомоги отримали близько 100 викликів до пацієнтів з коронавірусом. Приблизно 70 хворих потребували госпіталізації. Ба більше - це були лише ті пацієнти, які перебували у дуже важкому стані. Зокрема, хворі з супутніми патологіями, гіпертонічними станами та діабетом, яких і так по визначенню вже повинні були госпіталізувати.

"Те, що сьогодні вже відбувається, називається медичним сортуванням. Тому що ми сьогодні не госпіталізуємо пацієнтів, по суті, із середнім ступенем тяжкості",

– розповів Калинчук.

фото.jpg

Фото: pravda.com.ua

Нагадаємо, COVID-19: в Україні антирекорд - майже 12 тисяч хворих за добу, а на Одещині виявили ще 628 нових випадків. Загалом, від початку пандемії Україна перетнула позначку в півмільйона і налічує 512 тисяч 652 підтверджених випадків захворювання на коронавірус.

Вийти в ефір
05.12