Останні новини

Не в перший раз: в Одесі у житловому комплексі "впав" ліфт з людьми - Odesa Live

Внаслідок надзвичайної події люди не постраждали.

У суботу, 13 лютого, в Одесі у ЖК "Райдужний" "впав" ліфт з людьми. На момент надзвичайної події у кабіні знаходились дівчина з хлопцем. Вони не постраждали завдяки аварійним механізмам на першому поверсі.

Про це повідомляє Odesa Live.

Читайте також: На пляжі Аркадії невідомі зливають відходи у море.

За словами журналістки Odesa Live Марії Солкалови, ліфт застряг між 3 та 4 поверхами, бо його шлейф зачепився за портал на першому поверсі. Завдяки цьому кабіна зависла й не розбилась. Всередині ліфту знаходились дві людини, які не постраждали, але дуже налякались. Наразі компанія "Реал ліфт" почали ремонтувати технічну споруду й планують закінчити роботи цього тижня. 

"Так, налякався. Це ж не перший раз. Минулого разу диспетчерська не реагувала на виклик, коли я "пролетів" 2 поверхи", - розповідає мешканець будинку.

Але працівники "Реал ліфт" спростували цю подію та запевнили, що він не може прямувати тільки вниз. Під час падіння ліфт може підскочити різко вверх, а потім вниз.


Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok