Останні новини

Не працював впродовж 20 днів: в Одесі фунікулер вийшов з карантину

Рік тому підйомники вздовж Потьомкінських сходів були на ремонті.

Сьогодні, 29 квітня, запрацював одеський фунікулер. Протягом 20 днів його робота була припинена через карантинні обмеження.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на пресслужбу Одесміськелектротрансу.

Читайте також: У районі Куликова поля і Соборної площі у річницю подій 2 травня в Одесі обмежать автомобільний рух

Одещина увійшла до "червоної" зони 23 березня, однак роботу фунікулера припинили лише 9 квітня, трохи більше, ніж за три тижні поспіль. Впродовж усього цього часу людям доводилося долати 142-метровий підйом пішки. Особам з інвалідністю, сім'ям з дитячими візочками та маломобільним людям таке обмеження доставляло неабиякі незручності. Та уже 29 квітня транспорт відновив свою роботу і тепер зможе полегшити підйом з Морвокзалу до Приморського бульвару.

У 2020 році роботу фунікулера мали припинити на два місяці, з кінця січня до кінця березня планувалися ремонтні роботи. Однак тоді замість двох місяців підйомник простояв шість, аж до серпня. Ремонтні роботи постійно затягувалися, а карантин не сприяв збільшенню бажаючих проїхатись. А вперше в Одесі фунікулер вздовж Потьомкінських сходів відкрився 8 червня 1902 року. Тоді це був перший в Україні повітряний міст.

Зазначимо, що кожен має можливість проїхатись фунікулером щодня з 10:00 по 22:00. За 5 гривень можна споглядати краєвиди Одеси протягом 5 хвилин, така вартість встановлена з 2018 року.

фунікулер

фунікулер

фунікулер

фунікулер

Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!

Вийти в ефір
09.05