Останні новини

Не депутатами єдиними: на Одещині майже 3 мільйони гривень виділили на конкурс з благоустрою сіл

Він триматиме найближчі пів року.

В Одеській області оголосили щорічний конкурс на найкращий із благоустрою сільських населених пунктів. На нього виділили 2,7 млн грн, а перше місце забере 400 тис грн.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на Одеську обласну раду. 

Читайте також: Одеські чиновники виділили на їдальню ОДА - 2 мільйони гривень

Фото: pixabayФото: pixabay

Керуючий справами апарату Одеської обласної ради Олександр Балан каже, що села змагатимуться в трьох територіальних групах — південь, центр та північ області. Втім у тому разі, якщо депутати підтримають конкурс. Другі місця отримають по 300 тисяч, треті — по 200 тисяч. 

“Конкурс проводиться від 1999 року з метою підтримки діяльності та активізації ініціатив органів місцевого самоврядування у вирішенні питань благоустрою, збереженні інфраструктури, історичних, культурних і природних пам’яток”, - наголосили у повідомленні. 

У поточному році конкурс міських, селищних та сільських територіальних громад області буде проводитися серед сіл з визначенням номінанта “Найкращий сільський населений пункт”. Планується, що він триватиме до 15 вересня.

“У чинному положенні учасниками конкурси є сільські та селищні ради, а ми пропонуємо, враховуючи процес децентралізації, щоб подання мали змогу надавати сільські, селищні, міські ОТГ, але саме щодо сільського населеного пункту у відповідній громаді”, — пояснив Олександр Балан.

Відповідний проєкт рішення розглядають депутатські комісії. Зокрема, 31 березня його підтримали:

  • Постійна комісія обласної ради з питань регламенту, місцевого самоврядування, депутатської діяльності, етики та гласності, прав людини, свободи слова та інформації;
  • Постійна комісія з питань міжрегіонального та міжнародного співробітництва;
  • Постійна комісія з питань транспортно-комунікаційної інфраструктури, морегосподарського комплексу та цифрового розвитку.

Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!

Вийти в ефір
22.04