Останні новини

Нічим годувати підопічних: Одеський притулок “Котяче царство” просить всіх небайдужих допомогти

У притулку також є кілька вихованців, які потребують лікування, - на це теж потрібні кошти.

Невеликий притулок для кішок, всі підопічні якого були врятовані на вулиці, залишився без їжі. Всіх небайдужих просять допомогти кормом або грошима. У притулку також є кілька вихованців, які потребують лікування, - на це теж потрібні кошти.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на сторінку у Facebook волонтерської організації “Котяче царство”.

Кошачье Царство.jpg

Фото: “Котяче царство”

Керівники обіцяють опублікувати звіти про закупівлі: так вони надходять завжди. Притулок живе на пожертви, але через карантин і свята надходжень стало набагато менше. Ситуацію називають критичною.

““Котяче царство” - це понад 70 котиків, врятованих з вулиць: пораненими, хворими, викинутими, крихітними, стареньким. Майже три десятки - інваліди та хроніки. Природно, зміст такої кількості тварин не під силу одній людині. На жаль, через карантин і свят обсяги пожертвувань зменшилися. Одночасно є кілька важкохворих підопічних, які потребують дорогого лікування”, - кажуть у притулку.

Всі, хто бажає допомогти притулку, можуть відправляти кошти на картку:

“ПриватБанк” - 4731 2196 1487 3887;

Одержувач - Катерина Бродська.

Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok