Останні новини

Ніби кипить: на одеському узбережжі "задимилося" море. Відео

Причина даного явища пояснюється сильною різницею температур повітря та морської води

За одеським мірками зараз в місті сильний мороз. На світанку стовпчик термометра сягнув позначки у 15 градусів мороза за Цельсієм і море наче почало кипіти.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на телеграм-канал Одеса INFO.

Море почало "диміти" ще вночі, а вранці пара нагадувала щільний туман. Причина даного явища пояснюється сильною різницею температур: поки у повітрі мороз, температура води в морі становить 4 градуси тепла.

<iframe width="640" height="480" src="https://www.youtube.com/embed/l04lt_0OjJA" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо:

  • Мороз протримається цілий день. Протягом дня стовпчик термометра сягне позначки від -7 до -9 градусів нижче нуля, а вночі температура опуститься до -13 градусів морозу.
  • На Думській площі стався конфлікт з Дідом Морозом. Він пропонував сфотографуватися з ним за гроші, а деяким людям це не сподобалося.

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!