Останні новини

Названі продукти, які не варто їсти при сухій шкірі

Харчування напряму впливає на стан здоров'я, зокрема й шкіри. Аби не було з нею проблем треба їсти продукти, яких організм потребую. Наприклад, при сухій шкірі найголовнішим ворогом є алкоголь.

Про це повідомляє The Health Site.

Алкогольні напої діють, як сечогінний засіб, тому він виводить багато рідини з організму. Це може привести до зневоднення і висихання шкіри. Ще спиртне може зробити тонкі лінії і зморшки більш вираженими.

Солоні продукти теж витягують більше рідини з клітин, щоб нейтралізувати сіль. Через її нестачу в організмі шкіра стає більш сухою. Тому треба пити багато води, коли їсте солоне. 

Надлишок цукру може викликати "перехресне зшивання" колагену. Іншими словами це стає причиною жорсткості та втрати еластичності шкіри. Бо вона складається з колагену. Нестача цього білка в раціоні може привести до втрати форми і пружності, а ще послаблення з висушенням шкіри. 

Рафіновані вуглеводи, як білий рис, хліб і макаронні вироби, можуть пошкодити колаген в шкірі, так само як цукор.

Продукти з високим вмістом вітаміну А. Вони можуть викликати сухість шкіри, випадання волосся, тріщини на губах, ослаблення кісток, головні болі та багато іншого. До таких продуктів належать - жир печінки риб, печінка, яєчні жовтки, масло, вершки та збагачене молоко. 

Кава може зневоднювати шкіру. Це стається через звуження кровоносних судин, що впливають на приплив рідини до шкіри. Цей напій особливо погано впливає на шкіру навколо очей. Ще гірше, якщо ви п'єте каву натщесерце.

Нагадаємо:


Вийти в ефір
05.12