Останні новини

Найсексуальніший чоловік у світі: за версією People ним став Майкл Джордан

Журнал People з 1985 року обирає найсексуальнішого чоловіка в світі. Першим, хто отримав цей титул, був актор Мел Гібсон. Нині ж, зірка "Чорної пантери", 33-річний актор Майкл Бакарі Джордан визнаний найсексуальнішим чоловіком у світі за версією журналу People. 

Про це повідомляє видання на сайті People.

За словами актора, жіноча частина його сім'ї безумовно буде пишатися ним.

"Це круте почуття. Знаєте, багато хто жартував, що цю нагороду я точно не отримаю. Але добре бути частиною такого клубу", – зазначив Майкл. 

джордан.jpgФото: соцмережі

Хто такий Майкл Б. Джордан

Майкл Б. Джордан народився в лютому 1987 року в Каліфорнії. У кіно почав зніматися з 1999 року. Найбільш відомий за фільмами "Станція "Фрутвейл", "Фантастична четвірка", "Чорна Пантера", а також двома продовженнями серії "Роккі" "Крід: Спадщина Роккі" та "Крід 2".

джордан2.jpgФото: соцмережі

Найсексуальніші чоловіки за версією People

Загалом, журнал People з 1985 року вибирає найсексуальнішого чоловіка в світі. Першим, хто отримав цей титул, був актор Мел Гібсон. У 2018 році найсексуальнішим чоловіком був названий актор Ідріс Ельба. А в торік цієї честі був удостоєний співак Джон Ледженд.

джордан3.jpg

Фото: соцмережі

Нагадаємо, дружина Дональда Трампа - Меланія планує подати на розлучення. В інтернеті з’явилась інформація, що для цього вона “рахує кожну хвилину”.

Вийти в ефір
02.12