Останні новини

Навіть схема маршрутів не готова: в Одесі подвоять суму на купівлю електробусів для міста до 60 мільйонів гривень

Загальна протяжність цього маршруту складе 22,3 км, які транспорт в середньому буде долати за 69 хвилин.

З 72 млн гривень виділених на покупку нових вагонів і кузовів для трамваїв Одеси, 45 було вирішено перерозподілити. Їх витратять на покупку обшивки, а також подвоять суму на покупку 6 електробусів, яка тепер буде становити 60 млн гривень. 

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на засідання транспортної комісії Одеської міськради.

Читайте також: З Кривого Рогу до Одеси прямим маршрутом: “Укрзалізниця” відновлює сполучення між містами

изображение_2021-04-20_151523.png

Фото: Одеська міська рада

Це пов'язано з тим, що зараз в розпорядженні КП “Одесміськелектротранс” вже є 5 кузовів, з яких будуть зібрані нові трамваї типу “Odissey”, і планується закупити ще 1 кузов для трамвая типу “Odissey Max”. Всі вони повинні будуть вийти на маршрути у 2021 році.

За 60 млн гривень планують закупити 6 нових електробусів для маршруту "Поїздний Міст" - Балківська - Пересип - Залізничний вокзал. Також на нього випустять 3 перероблених з тролейбусів електробуса Skoda. Планується пустити транспорт з інтервалом в 13-15 хвилин, але фізично це зробити поки не вдається, оскільки найкоротший час очікування 19 хвилин. 

Нагадаємо: 

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok! 

Вийти в ефір
06.05