Останні новини

Навіть сам не очікував: в Малайзії рибалка витягнув морського окуня вагою 161 кілограм

Про таку рибу мріє кожен рибалка.

Житель Малайзії на ім'я Рахман став зіркою соціальних мереж після того, як зловив в свої сітки морського окуня вагою 161 кілограм. Чоловік розповів, що займається рибним промислом з 1982 року, але ще жодного разу йому не вдавалося спіймати настільки велику рибу.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на "Комментарии".

Читайте також: Данець шваброю помив брудні вікна поїзду “Укрзалізниці”

Як тільки рибалка доставив окуня на берег, до нього підійшов один з власників ресторану і запропонував за морського окуня кругленьку суму - 12 тисяч малайзійських рінггітів (близько 3 тисяч доларів). Правда, чоловіки трохи торгувалися, тому остаточна ціна, за яку була продана гігантська риба, залишається в секреті. 

Риба.jpeg

Фото: The Borneo Post

Відомо, що в сіток Рахмана потрапив квінслендський морський окунь, який є одним з найбільших видів костистих риб. Такі величезні екземпляри можна знайти на глибині від 1 до 100 метрів. Цей вид морського окуня високо цінується. Крім м'яса, в традиційній китайській медицині використовуються шкіра, жовчний міхур і шлунок риби.

Нагадаємо: 

  • У Харкові зареєстрували світовий рекорд – найважчий шоколадний батончик вагою 3 тони 59 кілограмів. Також витвір кондитерів претендує на рекорд книги Гіннеса. 
  • В Ізраїлі під час сортування перців, які виростили у пустелі Арава, знайшли екземпляр вагою 555 грамів. Це вдвічі більше ніж важить звичайний солоцкий перець.

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!

Вийти в ефір
10.05