Останні новини

Наставники для дітей-сиріт: чотири одесита успішно склали іспити

В Одесі пройшли тренінги та семінари для кандидатів в наставники дітей-сиріт. Навчання проводили співробітники Центру соціальних служб Одеської міської ради

Про це повідомляє пресслужба Одеської мерії.

Учасники під час занять ознайомилися з правами та обов'язками наставника. Їм розповіли про вікові особливості розвитку дітей.

Крім того, майбутнім наставникам пояснили мотиви поведінки і психологічного стану неповнолітніх на різних етапах формування особистості.

На практиці кандидати відпрацювали навички налагодження контакту з дитиною, вміння оцінювати її потреби і здібності, необхідні для успішної життєдіяльності в суспільстві.

З п'яти кандидатів успішно пройшли курс підготовки та склали іспити чотири людини.

"Вони отримали висновки про можливість здійснення діяльності з організації наставництва над неповнолітніми, які проживають в установі для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування", - пишуть в мерії.

Всі наставники мають практичний досвід у різних сферах суспільного життя.

Нагадаємо, 16 листопада, в селі Новоселівка по вулиці Нова загорілися 16 кв.м приватного будинку. Подія сталася надвечір о 18:42. По прибуттю до місця виклику рятувальники встановили загорання у кімнаті одноповерхового приватного житлового будинку.

Теги:
Вийти в ефір
05.12